Kludi

Seznam označených

Breadcrumb Navigation

Nacházíte se zde:

Point Navigation

Sub Navigation

Umwelt

Ochrana životního prostředí je pro Kludi více než jen slib - to je povinnost. Firma Kludi se podílí jak na uplatňování ekologického hospodářství díky úsporným výrobním metodám, tak také racionálnímu využívání zdrojů. Férový přístup vytváří budoucnost pro všechny.

Trvale udržitelné výhody

Už v roce 1997 se připojila iniciativa EU na Öko-Audit a tím se firma Kludi zařadila k německým průkopníkům. O rok později následoval úplný přechod na ekologické obaly, tiskařské barvy, lepidla a fóliové materiály. V každodenních výrobních procesech se Kludi snaží šetřit vzácné zdroje našeho životního prostředí a omezovat co nejméně spotřebu surovin. Používají se také materiály, které je možné recyklovat. Značné investice do moderních ekologických galvanických, odpadových a recyklačních technologií zlepšují postupy výrobců, kteří se nemusí bát porovnávání ve stále důležitějších diskuzích o udržitelnosti.

Blue Responsibility

Logo Blue Responsibility

Zodpovědné využívání vody je jedním z klíčových cílů dnešní doby. Firma Kludi si je toho vědoma a proto se zapojila do kampaně "Blue Responsibility". Pod tímto společným názvem prezentujeme uznávané sanitární produkty, které splňují speciální požadavky v oblasti sanitárních řešení a vyhovují nároku trvale udržitelného rozvoje.

Více informací ohledně kampaně Blue Responsibility najdete zde.

Nový systém klasifikace na spotřebu vody WELL, Water Efficienty Label

Celosvětově rozhodující kritéria kvality při nákupu jsou energetická účinnost a šetření zdrojů. Klasifikační systém WELL poskytuje Kludi spolehlivé a smysluplné orientační pomůcky pro profesionály i spotřebitele. Se systémem "WELL" získají renomovaní výrobci nové hodnotící kritéria i v mezinárodním porovnání.

Více informací o systému WELL se dozvíte zde.